GÖRSAL FİLO WEB SİTESİ YASAL UYARI METNİ

Bu web sitesi (http://www.gorsalfilo.com), Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. aittir.

Siteyi kullanan ziyaretçiler, sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılarımızın aşağıda yer alan maddeleri incelemesi önemle rica olunur.

Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri, burada belirtilen koşullarda değişiklik uygulama hakkına sahiptir. Kullanıcılarımızın her ziyaretinde bu metni okuması şiddetle tavsiye edilir.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site’deki tüm materyallerin telif hakları Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri’ne aittir ve önceden Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri’nin yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırılabilirsiniz. .

Bu site’de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri, ziyaretçilerinden elde ettiği tüm bilgileri, yetkisiz erişim ve kullanıma karşı korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır ve periyodik olarak gözden geçirir.

BAĞLANTILAR

Bu site’den bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri'nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri, bu bağlantıların içeriğini kontrol etmez. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu site'den çıkmış olacaksınız. Bu nedenle, bağlantı yapılan web siteleri veya içeriklerinde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, ürün ya da malzeme veya bu sitelerin kullanımından doğacak sonuçlar hakkında Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri sorumlu tutulamaz.

GÜNCELLEME

Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri bu site'de mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site'ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri‘ne hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri’nin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu site'nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olmak üzere Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

 

Son güncelleme: 10.02.2022