Görsal Filo ve Araç Kiralama Hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaçları çerçevesinde çalışarak onlara kaliteli ve güvenilir deneyimler sağlama amacıyla yola çıkmış, Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet veren bir kuruluştur.

Günümüzde Görsal Filo, 25 yıllık deneyimli personelleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İşinde profesyonelleşmiş ekibi sayesinde, birçok marka ve modelde aracın arasından müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en doğru aracı bulmakta ve en cazip seçeneklerle onlara sunmaktadır.

Araç bakımı, 7/24 arıza ve yol yardımı, yedek araç, lastik değişimi, sigorta, vergi gibi işlemleri karşılayarak işleri kolaylaştıran avantajlar teklif eden Görsal Filo, müşterilerinin vakitten ve nakitten tasarruf etmesini sağlamaktadır. Bunu yaparken de en nitelikli alternatifleri, piyasaya en uygun fiyatlarla birleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

Her bütçeye ve her gereksinime uygun alternatif çözümler üreten Görsal Filo ekibi, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve onlara özel fırsatlar yaratmak için çaba harcamaktadır.

Görsal Filo, kurulduğu günden itibaren kendini sürekli bir gelişime ve yenilemeye adamıştır. Her geçen gün değişim ve dönüşüm geçiren dünyaya ayak uydururken, daima insanı ve insanın ihtiyaçlarını gözetmiştir. Görsal Filo'nun odak noktası her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu sayede Görsal Filo, müşterilerin gereksinimlerinden ve dönütlerinden yola çıkarak verdiği hizmetlerle birlikte istikrarlı bir yolda büyümeye devam etmektedir.