Genel Bakış

Hayat dengeyle devam eder.

Yeni Ford Tourneo Connect hem işiniz hem de aileniz için kullanabileceğiniz eşsiz bir hafif ticari araçtır. İş ve aile yaşamınız arasındaki dengeyi Tourneo Connect sayesinde rahatça sağlarsınız. Yeni Ford Tourneo Connect sadece üstün sürüş konforu ile değil, yüksek kalitedeki yüzey ve ekipmanlarıyla da büyülüyor. Etkileyici yakıt tüketimi değerleriyle birlikte kullanışlık konusunda ödün vermiyor.

Uzun ve hareketli bir yaşam için tasarlandı.

Hayat bazen zorludur. Bu durum bizim için geçerli olduğu gibi Yeni Ford Tourneo Connect için de geçerlidir. Yeni Ford Tourneo Connect üretilirken, en iyi kaliteyi yakalayabilmek için, üstün Ford standartlarına göre en gerçekçi koşullar oluşturularak sağlamlık ve uzun ömürlülük açısından test edildi. Yeni Ford Tourneo Connect bu zorlu testleri başarıyla tamamladı.

Esneklik konforun aynasıdır.

Yeni Ford Tourneo Connect'in esnek koltuk sistemi, adaptasyon kabiliyetine yeni boyutlar getirdi. İkinci koltuk sırası öne doğru katlanabilir ve bu şekilde arka kısmı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yolcularınızın kişisel eşyaları için pratik yerleştirme çözümleri (örneğin,özel tavan konsolları) araç içinde karışıklığı önlemenize yardımcı olur. Yeni Ford Tourneo Connect'inizde her şey için bir yer var!

İÇ VE DIŞ TASARIM

KONFOR

GÜVENLİK**Yukarıdaki tüm bilgiler ilgili Markanın resmi web sitesinde yayınladığı online katalog kaynak alınarak yayınlanmıştır.