Genel Bakış

Arzunun Anatomisi

Yeni Clio Sport Tourer'ın "sooting brake" olarak adlandırılan üst sınıf coupe station araçlardan esinlenen güçlü kişiliği, ona baştan çıkarıcı bir güven veriyor. Duyguları harekete geçiren kıvrımları, dışa vurumcu ön yüzü ve kaslı omuzları ona dinamizm ve çeviklik katıyor. Izgara üzerinde yer alan Renault Logosu ise odak noktasını oluşturuyor. Arzu, her detayında kendini gösteriyor.

Cazibenin Yeni Formu

Siyah arka plan üzerinde vurgulanan logo. LED gündüz farları, ön yüze çekici bir aydınlatma. Kelebek camı yanında bulunan bütünleşmiş arka kapı kolları, zarifçe uzatılmış profil ve parlak yüzeyler yoluyla ifade edilen kavisli ve yuvarlak hatlı bir tasarım. Sportif doğasını ifade eden kaslı ve dengeli bir siluet.

21. Yüzyılın Donanımları

Bazı donanımların yalnızca üst sınıftaki otomobillere özel olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Yeni Clio Sport Tourer'ın cömertliği, sınıfında bir ayrıcalık yaratıyor; Multimedya, Navigasyon, Yepyeni Ses Sistemi Renault Bass Reflex, Özel Akustik Hoparlörler, Eller Serbest Renault Kartı, Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (HILLHOLDER), EKO Sürüş Modu...ve daha pek çok özellik. Kim bu donanım zenginliğine karşı koyabilir ki ?

İÇ VE DIŞ TASARIM

KONFOR

GÜVENLİK**Yukarıdaki tüm bilgiler ilgili Markanın resmi web sitesinde yayınladığı online katalog kaynak alınarak yayınlanmıştır.