Genel Bakış

Yaşamınızın farklı alanlarına ayak uydurmayı bilen bir otomobil.

Modern çizgili yeni tasarım,geniş iç mekan, ilk bakışta fark edilen sağlamlık... Logan MCV hoşa giden her şeye sahip!

Her türlü ihtiyacınız için son derece geniş bir bagaj.

Hayatın bazı anlarında geniş alana gereksinim duyarsınız. Arkadaşlarınızın taşınmalarına yardımcı olmak, kocaman köpeğinizi gezintiye çıkarmak, doğada geziler yapmak veya işinizle ilgili malzemeleri taşımak gibi... Logan MCV'nin bagajı bunlar ve benzeri tüm bu anlar için tasarlanmıştır. 5 koltuklu düzende 573 litrelik bagaj kapasitesi ile, Logan MCV gündelik hayatta çok pratik olduğunu gösteriyor. Daha fazla yere mi ihtiyacınız var? Bagaj hacmi 2 koltuklu düzende 1518 litreye çıkıyor. Geniş ve hacimli eşyaları taşımak için ideal ! Dacia DNA'sından gelen cömert boyutlarıyla, Logan MCV her türlü faaliyetinize ortak olmayı kesinlikle biliyor.

Böylesine cömert bir hacimle, kendinizi evinizde hissediyorsunuz.

Logan MCV'nin içerisinde, rahatlık sonsuza dek paylaşılıyor ! 5 gerçek koltuk sizi konforlu bir şekilde ağırlıyor, yolcuların her biri aynı sıcak ilgi ve özenden yararlanıyor. Aile ruhu işte budur ! Ferah ve geniş iç mekan, estetik tasarım, tüm yolcular için öngörülen akıllı düzenlemeler ile pratiklik ruhu... Evet, Logan MCV'nin kabininde kendinizi aynı evinizde gibi iyi hissedeceksiniz!

İÇ VE DIŞ TASARIM

KONFOR

GÜVENLİK**Yukarıdaki tüm bilgiler ilgili Markanın resmi web sitesinde yayınladığı online katalog kaynak alınarak yayınlanmıştır.