Genel Bakış

Bu, tutku dolu bir aşkın başlangıcı olabilir mi?

Sıra dışı özellikler ve göz alıcı detaylarla dolu Ford Fiesta’ya her bakışınızda yeni bir yönünü keşfedeceksiniz.

Sesinizi elleriniz gibi kullanın

Ford Acil Durum Yardımı özelliğine sahip Ford SYNC ile son derece basit Türkçe sesli komutlarla araç içerisinde çalan müziği yönetebilir, eller serbest modda telefon görüşmesi yapabilir ve hatta cep telefonunuza gelen kısa mesajları dinleyebilirsiniz. Ford SYNC ile basit ses komutları kullanarak MP3 çalarınızdaki veya USB flaş belleğinizdeki parçaları oynatabilir veya sistem ile uyumlu cep telefonunuzun hafızasındaki müziği dinleyebilirsiniz. Müzik parçalarını sanatçıya, parça ismine veya müziğin tarzına göre seçebilir ve çalabilirsiniz. Örneğin, “USB - Sanatçı - Lady Gaga - Çal” demeniz yeterlidir. SYNC, parça listenizi otomatik olarak müzik tarzına göre sıralayıp, çalma listeleri oluşturur. Yani SYNC ile belirli bir müzik tarzına (rock, klasik) göre kolayca seçim yapabilirsiniz

Daha az yakıt. Daha fazla güç. Daha düşük emisyon

Ford ECOnetic Teknolojisi sayesinde, Fiesta’nın en yeni motorları son derece düşük yakıt tüketimi sunuyor. Yeni 1.0i EcoBoost 100PS motor geleneksel benzinli motorlara göre yaklaşık %20 daha az yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonu sunuyor. Öte yandan 3.7 lt/100 km ortalama yakıt tüketimi ile sınıfının en ekonomik motorlarından biri olan 1.5 TDCi dizel motor sadece 98 g/km CO 2 emisyonu sunuyor.

İÇ VE DIŞ TASARIM

KONFOR

GÜVENLİK**Yukarıdaki tüm bilgiler ilgili Markanın resmi web sitesinde yayınladığı online katalog kaynak alınarak yayınlanmıştır.