Genel Bakış

Dacia Duster Hakkını Ver

Televizyon karşısında, yeni yerler keşfedemezsin. Telefon ekranından, o meşhur yemeğin kokusunu alamazsın. Dergi sayfalarından, hayatına yeni bir sayfa açamazsın. Yolun sonuna kadar gitmezsen, o muhteşem manzarayı göremezsin. Görmeden, bilmeden, yaşamadan hayatın hakkını veremezsin. Hiçbir şeyi erteleme, Bir an önce yola koyul! Hayatın tadına var, Ve kendini hiç olmadığı kadar özgür hisset. Duster’la yeniliği keşfet, hiç görmediğin yerler gör. Dağ, tepe, yağmur, çamur dinlemeden, hem arazide hem şehirde gerçek bir 4x4 nasıl olurmuş, herkese göster. Duster’ın hakkını ver, hayatın hakkını ver!

İçi dışı bir.

Duster, nereye gidersen git, konforuyla seni evinde gibi hissettiriyor. Modern görünümü ve Atamaca turuncu rengiyle adeta göz kamaştırıyor. Duster, kendine özgü ızgarası, led farları ve yepyeni tasarımı ile kalıcı bir iz bırakıyor. İlk defa görenler, bir daha bakmak için bahane arayacak.

Hakkı verilecek gerçek bir SUV.

Şehrin gri asfaltından sıkıldın mı ? O zaman, direksiyonu yemyeşil doğaya çevir. Yağmur, çamur demeden Duster'ın hakkını ver. Çünkü Duster'ın seni götüremeyeceği yer yok. Yerden yüksekliği, sağlam şasisi ve 4x4 modu, en zorlu arazilerin keyfini çıkarman için bir araya geldi. Mükemmel off-road kapasitesi, güvenilir ve çekici görünümü ile yeni yerler keşfetmek için sabırsızlanacaksın.

İÇ VE DIŞ TASARIM

KONFOR

GÜVENLİK**Yukarıdaki tüm bilgiler ilgili Markanın resmi web sitesinde yayınladığı online katalog kaynak alınarak yayınlanmıştır.