Genel Bakış

Büyük kapıların avantajı

Dokker Van yükleme ve erişim anlamında bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tüm eşyalarınızı kolayca yükleyebilmeniz için, Dokker Van'da 703 mm yükleme genişliği sunan bir sürgülü yan kapı var. Üstelik, çok pratik 180° açılır kanatlı arka kapıları 108 cm genişliğinde bir açıklık sunuyor. Böylesine kolaylık ve rahatlık sağlamak, gerçekten iyi bir iş ortağı olmak demektir!

Dinamik ve tutumlu gerçek bir profesyonel

Düşük yakıt tüketimleri, düşük C02 emisyonları: Dokker Van düşük kullanım maliyeti ve tutumlu motoru ile performans duygusuna sahip. Yüksek maliyetli ve karışık teknolojiler kullanmadan, Dokker Van sınıfının en iyilerinin tüketim düzeyine ulaşıyor. Dokker Van'da sadece 4,2 L / 100 km* tüketim değerleriyle çok yüksek performanslı motor sunuluyor.

Sağlam ve güvenilir.

Dacia değerlerine sadık Dokker Van sağlam ve güvenilir bir araç. Gerek imalatı, gerekse mekanik organları, ticari araçlara uyarlanmış son derece zorlu bir teknik şartnameye göre en katı testlere tabi tutuldu. Bu şelilde, özellikle frenlerin ve süspansiyonların bütün yol tiplerine ve iklim koşullarına adapte edilmesi için 1,9 miyon km yol kat edildi. Motoru ise zaten uzun yıllardan beri güvenilirliğini kanıtladı. Siz her koşulda, Dokker Van'ınıza güvenebilirsiniz.

İÇ VE DIŞ TASARIM

KONFOR

GÜVENLİK**Yukarıdaki tüm bilgiler ilgili Markanın resmi web sitesinde yayınladığı online katalog kaynak alınarak yayınlanmıştır.